Pierwsze punkty w Centralnej Lidze Juniorek U-15

W minionym tygodniu drużyna Dziewcząt U-15, która działa przy Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie, zdobyła pierwsze punkty w Centralnej Lidze Juniorek. Mecz został rozegrany na boisku LUKS Skrzyszów a podejmowanymi przeciwniczkami była drużyna KSP Kielce. Nasze zawodniczki początkowo przegrywały już 0:2, jednak nie poddały się i pokazały charakter strzelając gola kontaktowego pod koniec pierwszej połowy (strzelcem gola Paulina Połeć). W drugiej połowie dziewczęta poszły za ciosem tworząc kilka sytuacji bramkowych i w ostatniej minucie meczu strzeliły upragnionego drugiego gola, który dał im remis 2:2 (strzelcem gola Gabriela Michałek). Gratulujemy świetnej postawie na boisku wszystkim zawodniczkom oraz trenerowi Mateuszowi Zbrożek.