Wyniki ALO XVIII

Pierwsza runda 2023

     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 RKS Chuwdu X 7:4 2:8 0:5 5:10 16:1 8:5 6:3 4:14 9:5 6:7
2 Forest Green Rivers  4:7 X 3:2 8:5 9:6 6:5 9:5 1:1 2:3 5:0 5:3
3 Wola Lubecka  8:2 2:3 X 4:4 2:6 5:0 9:3 11:5 8:6 14:4 2:7
4 Nie Oni Lubcza  5:0 5:8 4:4 X 4:5 9:1 5:0 2:6 3:3 10:2 1:3
5 FC Dzwonowa  10:5 6:9 6:2 5:4 X 7:2 11:2 5:6 3:7 14:3 2:1
6 Huragan Piotrkowice 1:16 5:6 0:5 1:9 2:7 X 5:0 3:4 6:8 14:2 1:3
7 Iskillers FC  5:8 5:9 3:9 0:5 2:11 0:5 X 0:5 2:2 7:3 2:3
8 OSP Szynwałd 3:6 1:1 5:11 6:2 6:5 4:3 5:0 X 0:8 8:2 5:14
9 Nuevo Palace 14:4 3:2 6:8 3:3 7:3 8:6 2:2 8:0 X 10:9 4:9
10 OSP Łękawica 5:9 0:5 4:14 2:10 3:14 2:14 3:7 2:8 9:10 X 1:15
11 Wolni Strzelcy  7:6 3:5 7:2 3:1 1:2 3:1 3:2 14:5 9:4 15:1 X

 

Druga runda 2023

 

 

     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 RKS Chuwdu X 5:11 3:10 2:9 2:6 11:9 5:0 4:5 9:12 12:8 5:10
2 Forest Green Rivers  11:5 X 3:8 2:4 2:5 1:2 0:5 4:3 4:7 14:7 2:4
3 Wola Lubecka  10:3 8:3 X 4:3 5:4 7:2 3:1 12:5 14:4 8:1 7:3
4 Nie Oni Lubcza  9:2 4:2 3:4 X 2:4 5:4 5:0 6:3 3:9 10:3 4:6
5 FC Dzwonowa  6:2 5:2 4:5 4:2 X 9:1 5:0 6:7 2:1 18:0 1:4
6 Huragan Piotrkowice 9:11 2:1 2:7 4:5 1:9 X 5:2 3:2 4:11 3:4 2:8
7 Iskillers FC  0:5 5:0 1:3 0:5 0:5 2:5 X 0:5 3:8 9:0 1:4
8 OSP Szynwałd 5:4 3:4 5:12 3:6 7:6 2:3 5:0 X 1:5 8:8 6:3
9 Nuevo Palace 12:9 7:4 4:14 9:3 1:2 11:4 8:3 5:1 X 11:3 5:5
10 OSP Łękawica 8:12 7:14 1:8 3:10 0:18 4:3 0:9 8:8 3:11 X 1:19
11 Wolni Strzelcy  10:5 4:2 3:7 6:4 4:1 8:2 4:1 3:6 5:5 19:1 X

 

Napomnienia (kartki) pierwsza runda 

 

# Wolni

Strzelcy 

Nuevo

Palace

Forest Green Rivers  Wola Lubecka  FC Dzwonowa Nie Oni

Lubcza

OSP Szynwałd RKS Chuwdu  Huragan Piotrkowice  

ISkillers FC

 

OSP Łękawica

1   Wiktor 

Kwapniewski 

(ż.k.)

            Dawid Siwek 

(ż.k.)

Patryk 

Habryło 

(ż.k.)

 
2       Michał 

Kumięga 

(ż.k.)

             
3 Andrzej Usarz 

(ż.k.)

Maksymilian Siedlik 

(ż.k.)

Mateusz Kordela 

(cz.k.)

              Wiktor Drwal 

(ż.k.)

 
4 Maksymilian Siedlik 

(ż.k.)

Norbert Jaworski 

(ż.k.)

Aleks Jarosz 

(ż.k.)

            Błażej Klesyk 

(ż.k. x2)

 
5               Mikołaj Mazur 

(ż.k.)

     
6   Mateusz Kordela 

(ż.k.)

      Paweł Klucznik 

(ż.k.)

         
7 Marcin Hebda 

(ż.k.)

  Michał Paw 

(ż.k.)

      Mateusz Zegar 

(ż.k.)

       
8   Jakub Twardy 

(cz.k.)

Adrian Boduch 

(cz.k.)

  Sebastian Olszówka 

(ż.k.)

Jakub Maduzia 

(ż.k.)

      Maciej Skrzyniarz 

(ż.k.)

 
9                      
10 Dominik Smoter 

(ż.k.)

        Maciej Stojak 

(cz.k.)

Paweł Stojak 

(cz.k.)

         
11                      

 

Napomnienia (kartki) druga runda 

 

# Wolni Strzelcy  Nuevo Palace Forest Green Rivers  Wola Lubecka  FC Dzwonowa Nie Oni Lubcza OSP Szynwałd RKS Chuwdu  Huragan Piotrkowice  

ISkillers FC

 

OSP Łękawica

12                      
13                      
14                      
15   Norbert Jaworski 

(ż.k.)

                 
16 Piotr Jodłowski 

(cz.k.)

  Aleks Jarosz 

(ż.k.)

Artur Słupek 

(ż.k.)

Radosław Mazur 

(ż.k.)

 

  Krzysztof Kłusek 

(ż.k.)

  Mikołaj Mazur 

(cz.k.)

     
17       Damian Potocki 

(ż.k.)

             
18       Krzysztof Witek 

(ż.k.)

Dariusz 

Tokarczyk 

(ż.k.)

Maciej Stojak 

(ż.k.)

         
19               Klaudiusz Kawa 

(ż.k.)

Mikołaj Mazur 

(ż.k.)

     
20                      
21                 Dominik Piątek 

(ż.k.)

   
22