Składy drużyn ALO XVI

 

Imię i Nazwisko Adnotacje
Aksamit Artur  
Hebda Kamil KS POGORIA Pogórska Wola 
Hebda Marcin KS POGORIA Pogórska Wola 
Kara Dawid  
Kiełbasa Piotr zgłoszony 23.07
Krawczyk Marcin  
Kusek Konrad  
Michoń Tomasz  
Niemiec Piotr  
Olszówka Grzegorz  
Olszówka Rafał  
Wilk Damian  
Wrona Daniel  
Zając Piotr Kapitan 
Zdeb Kamil  

Imię i Nazwisko Adnotacje
Cich Adrian  
Czernysz Kacper zgłoszony 21.07
Dulian Mateusz  
Grzybek Patryk  
Kizior Jakub  
Knych Paweł  
Mikosz Oskar  
Niemiec Bartosz  
Rzepka Mateusz  
Szkodziński Bartosz  
Toczyński Szymon Kapitan
Waśko Kacper LKS Dąbrówka Stara Jastrząbka-Róża
Waśko Kamil  

Imię i Nazwisko Adnotacje
Budzyński Marcin  
Drozdowicz Piotr  
Dziurawiec Bogusław  
Górski Marcin  
Gucwa Paweł  
Kapustka Kazimierz  
Kapustka Robert  
Kapustka Tomasz WKS Zorza Zaczarnie
Kołodziej Grzegorz  
Molczyk Marek  
Morawiec Paweł  
Płaczek Mariusz LKS Stara Jastrząbka
Potępa Łukasz zgłoszony 21.07
Rakiej Wojciech  
Szypułka Paweł Kapitan
Trzop Zbigniew wykreślony 21.07


 

Imię i Nazwisko Adnotacje
Bożek Mateusz  
Lesiak Janusz  
Olszówka Andrzej  
Olszówka Sebastian   
Potyrała Mariusz  
Szafran Artur   
Szafran Stanisław  
Szwed Tadeusz   
Tokarczyk Dariusz   
Witek Bartłomiej  
Witek Michał   
Zima Jerzy   
Zima Kamil  Kapitan 

Imię i Nazwisko Adnotacje
Baran Mateusz  
Barbachen Konrad  
Gajda Piotr Kapitan
Karczyński Wojciech  
Kawula Bartłomiej zgłoszony 19.07
Kozioł Przemysław  
Lesiak Michał  
Lisowski Kamil  
Paw Michał  
Pochroń Tomasz zgłoszony 19.07
Podczaszy Krzysztof  
Slavtchev Filip  
Ślęzak Dominik zgłoszony 19.07
Zaczkiewicz Paweł  
Zięba Kacper  

 


Imię i Nazwisko Adnotacje
Gut Łukasz  
Kamykowski Sławomir wykreślony 16.07
Kielian Mateusz  
Krupa Marcin  
Kulig Przemysław  
Mączko Mateusz Kapitan 
Ogiela Bartłomiej KS Rzepiennik Strzyżewski
zgłoszony 16.07
Piątek Dominik  
Piątek Tomasz  
Sidor Maciej zgłoszony 16.07
Siwek Dawid  
Starostka Marcin  
Tyrka Karol  
Tyrka Nikodem wykreślony 16.07
Walkowicz Bartłomiej  
Wątroba Konrad wykreślony 16.07
Witek Emil  
Zawada Adrian Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS
zgłoszony 16.07

Imię i Nazwisko Adnotacje
Bajorek Daniel zgłoszony 23.07

KS Rzuchowa

Barszcz Krzysztof  
Bartoszek Arkadiusz  
Boryczka Dominik  
Brożek Hubert  
Drwal Wiktor   
Gniewiek Adrian   
Habryło Patryk  Kapitan 
Kasprzycki Mikołaj  
Krawiec Przemysław  wykreślony 23.07

KS Rzuchowa

Kucajda Krystian   
Madura Michał  
Orłowski Mateusz KS Rzuchowa
Pokrywka Jakub  
Skrzyniarz Maciej  
Smosna Gabriel  

Imię i Nazwisko Adnotacje
Brzuchacz Mateusz Kapitan 
Chudzik Łukasz zgłoszony 15.07
Drzymała Maciej  
Gawron Tomasz zgłoszony 23.07
Górski Marcin  
Janas Bartłomiej  
Kołodziej Amadeusz   
Nowaczyk Jarosław   
Nytko Grzegorz  
Nytko Łukasz zgłoszony 25.07
Ochoński Witold  
Sztorc Marcin  
Tomaszowicz Jacek   
Wajda Arkadiusz wykreślony 25.07
Wajda Patryk   
Wikierak Filip  

Imię i Nazwisko Adnotacje
Chwał Miłosz  
Klucznik Bartłomiej  
Klucznik Paweł  
Kłusek Błażej  
Kłusek Krzysztof Kapitan
KS Ryglice
Kłusek Krzysztof  
Maduzia Jakub  
Maduzia Kacper  
Marcinek Adrian  
Stojak Miłosz KS Ryglice
Stojak Paweł  

 

Imię i Nazwisko Adnotacje
Gacek Filip   
Gaweł Konrad   
Kasprzykowski Kamil Unia Tarnów

wykreślony 29.07

Kiełbasa Filip   
Kobielski Kamil   
Kobielski Krystian   Kapitan
Majewski Kacper zgłoszony 15.07
Minnich Adrian   
Motyka Dawid   
Paw Rafał  
Reczek Mateusz zgłoszony 29.07
Metal Tarnów
Sutkowski Wojciech  
Twardy Jakub  LUKS Skrzyszów
Tyralik Tytus  
Zachara Adrian zgłoszony 15.07

Imię i Nazwisko Adnotacje
Adamski Łukasz  
Budzik Dominik Kapitan 
Budzik Maciej   
Budzik Marcin  
Budzik Mariusz  
Budzik Tomasz  
Blicharski Dariusz  
Borzęcki Błażej  
Chwistek Krystian  
Kiwior Szymon  
Kłusek Maciej   
Kozioł Marek   
Krupa Marek   
Kurczab Jan  
Wzorek Daniel  

 

Imię i Nazwisko Adnotacje
Kozak Jakub   
Lebryk Paweł  
Mazur Maciej  Kapitan 
Mazur Mikołaj  
Mądel Antoni LKS Szynwałd
Miłek Krzysztof  
Mól Michał  
Radziszewski Waldemar   
Romanowski Witold   
Sarad Zbigniew   
Stańczyk Mateusz LKS Szynwałd
Usarz Daniel   
Usarz Jarosław  
Usarz Przemysław  
Wójtowicz Kacper  

Imię i Nazwisko Adnotacje
Kierach Paweł  
Kilian Andrzej  
Marzec Marcin  
Pawłowski Michał  
Pawłowski Piotr Kapitan
Skowron Sebastian  
Surmacz Łukasz LKS Victoria Koszyce Małe
Tracz Remigiusz  
Trybułowski Adrian  
Wróbel Adrian  
Zięba Jakub  

Imię i Nazwisko Adnotacje
Jachym Tomasz  
Jasiak Kamil   
Kaczmarczyk Robert wykreślony 30.07
Kapustka Rajmund  KS POGORIA Pogórska Wola 
Kuczek Paweł   
Kudroń Marcin zgłoszony 30.07
Masło Łukasz zgłoszony 30.07
Mazur Arkadiusz  
Postula Grzegorz  
Proszowski Marek  
Pytel Grzegorz KS POGORIA Pogórska Wola 
Salawa Grzegorz wykreślony 16.07
Salawa Kevin zgłoszony 16.07
Salawa Rafał  
Salawa Sebastian  Kapitan 
Sas Dariusz  
Stelmach Jakub wykreślony 30.07
Stelmach Rafał  

Imię i Nazwisko Adnotacje
Helizanowicz Andrzej  
Kawa Tomasz  
Kielian Kacper  
Krakowski Mikołaj wykreślony 22.07
Marta Łukasz  
Marta Marcin KS POGORIA Pogórska Wola
Mądel Damian  
Mądel Grzegorz Kapitan
Miś Michał  
Olszówka Wojciech zgłoszony 22.07

KS POGORIA Pogórska Wola

Siedlik Maksymilian  
Smagacz Adrian  
Smoter Dominik  
Stanuszek Michał  
Starostka Mikołaj  
Usarz Andrzej  

Imię i Nazwisko Adnotacje
Goncalves Helton wykreślony 23.07
Gronkiewicz Mateusz zgłoszony 16.07
Hajduk Damian  
Jachym Patryk  
Kordela Mateusz Kapitan
Krzos Dawid  
Kwapniewski Wiktor  
Owca Hubert  
Pietrek Kacper  
Skóra Mateusz  
Stolarz Albert Metal Tarnów
Szumlański Kamil  
Tyka Filip  
Wójcikowski Jakub zgłoszony 23.07
Unia Tarnów
Żychowski Dawid