Terminarz rozgrywek ALO XVI

I kolejka – 09.07.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Szybcy i Wściekli Forest Green Rivers 19:00  Pogórska Wola
2. FC Dzwonowa DODGER Team Tarnów 19:45   Pogórska Wola 
3. Huragan Piotrkowice  Buchmacherzy 20:30   Pogórska Wola 
4. All Stars Ostatni Zryw 21:15  Pogórska Wola 
5. Lucky Losers OSP Zalasowa 19:00  Skrzyszów
6. Nie Oni Lubcza Wolni Strzelcy 19:45   Skrzyszów 
7. Wonderful Gang OSP Łękawica 20:30   Skrzyszów 
8. Nuevo Palace ISkillers FC 21:15  Skrzyszów

II kolejka – 16.07.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Szybcy i Wściekli Nie Oni Lubcza 19:00  Pogórska Wola
2. OSP Zalasowa FC Dzwonowa 19:45   Pogórska Wola 
3. DODGER Team Tarnów All Stars 20:30   Pogórska Wola 
4. Wolni Strzelcy Huragan Piotrkowice 21:15  Pogórska Wola 
5. Ostatni Zryw Lucky Losers 19:00  Skrzyszów
6. OSP Łękawica Nuevo Palace 19:45   Skrzyszów 
7. Buchmacherzy ISkillers FC 20:30   Skrzyszów 
8. Forest Green Rivers Wonderful Gang 21:15  Skrzyszów

III kolejka – 23.07.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Huragan Piotrkowice Forest Green Rivers 19:00  Pogórska Wola
2. FC Dzwonowa Szybcy i Wściekli 19:45   Pogórska Wola 
3. ISkillers FC OSP Łękawica 20:30   Pogórska Wola 
4. All Stars Wolni Strzelcy 21:15  Pogórska Wola 
5. Lucky Losers Nie Oni Lubcza 19:00  Skrzyszów
6. Wonderful Gang OSP Zalasowa 19:45   Skrzyszów 
7. Nuevo Palace DODGER Team Tarnów 20:30   Skrzyszów 
8. Ostatni Zryw Buchmacherzy 21:15  Skrzyszów

IV kolejka – 30.07.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Ostatni Zryw DODGER Team Tarnów 19:00  Pogórska Wola
2. Buchmacherzy OSP Łękawica 19:45   Pogórska Wola 
3. Huragan Piotrkowice Szybcy i Wściekli 20:30   Pogórska Wola 
4. All Stars OSP Zalasowa 21:15  Pogórska Wola 
5. Lucky Losers FC Dzwonowa 19:00  Skrzyszów
6. Wonderful Gang Nie Oni Lubcza 19:45   Skrzyszów 
7. Nuevo Palace Forest Green Rivers 20:30   Skrzyszów 
8. ISkillers FC Wolni Strzelcy 21:15  Skrzyszów

V kolejka – 06.08.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Szybcy i Wściekli ISkillers FC 19:00  Pogórska Wola
2. Wolni Strzelcy OSP Łękawica 19:45   Pogórska Wola 
3. FC Dzwonowa All Stars 20:30   Pogórska Wola 
4. Forest Green Rivers Buchmacherzy 21:15  Pogórska Wola 
5. Lucky Losers DODGER Team Tarnów 19:00  Skrzyszów
6. Wonderful Gang Huragan Piotrkowice 19:45   Skrzyszów 
7. OSP Zalasowa Ostatni Zryw 20:30   Skrzyszów 
8. Nie Oni Lubcza Nuevo Palace 21:15  Skrzyszów

VI kolejka – 13.08.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. OSP Łękawica Szybcy i Wściekli 19:00  Pogórska Wola
2. Ostatni Zryw FC Dzwonowa 19:45   Pogórska Wola 
3. All Stars Lucky Losers 20:30   Pogórska Wola 
4. DODGER Team Tarnów OSP Zalasowa 21:15  Pogórska Wola 
5. Wolni Strzelcy Forest Green Rivers 19:00  Skrzyszów
6. Nuevo Palace Huragan Piotrkowice 19:45   Skrzyszów 
7. ISkillers FC Wonderful Gang 20:30   Skrzyszów 
8. Buchmacherzy Nie Oni Lubcza 21:15  Skrzyszów

VII kolejka – 20.08.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. OSP Zalasowa Szybcy i Wściekli 19:00  Pogórska Wola
2. DODGER Team Tarnów Wonderful Gang 19:45   Pogórska Wola 
3. Wolni Strzelcy FC Dzwonowa 20:30   Pogórska Wola 
4. Buchmacherzy All Stars 21:15  Pogórska Wola 
5. ISkillers FC Lucky Losers 19:00  Skrzyszów
6. OSP Łękawica Huragan Piotrkowice 19:45   Skrzyszów 
7. Ostatni Zryw Nuevo Palace 20:30   Skrzyszów 
8. Forest Green Rivers Nie Oni Lubcza 21:15  Skrzyszów

VIII kolejka – 27.08.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. FC Dzwonowa Forest Green Rivers 19:00  Pogórska Wola
2. Wonderful Gang Wolni Strzelcy 19:45   Pogórska Wola 
3. Huragan Piotrkowice DODGER Team Tarnów 20:30   Pogórska Wola 
4. All Stars OSP Łękawica 21:15  Pogórska Wola 
5. Lucky Losers Szybcy i Wściekli 19:00  Skrzyszów
6. Nie Oni Lubcza OSP Zalasowa 19:45   Skrzyszów 
7. Nuevo Palace Buchmacherzy 20:30   Skrzyszów 
8. ISkillers FC Ostatni Zryw 21:15  Skrzyszów

IX kolejka – 03.09.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. OSP Łękawica Ostatni Zryw 19:00  Pogórska Wola
2. DODGER Team Tarnów ISkillers FC 19:45   Pogórska Wola 
3. Forest Green Rivers All Stars 20:30   Pogórska Wola 
4. Szybcy i Wściekli Wonderful Gang 21:15  Pogórska Wola 
5. Buchmacherzy Lucky Losers 19:00  Skrzyszów
6. OSP Zalasowa Huragan Piotrkowice 19:45   Skrzyszów 
7. Nie Oni Lubcza FC Dzwonowa 20:30   Skrzyszów 
8. Wolni Strzelcy Nuevo Palace 21:15  Skrzyszów

X kolejka – 10.09.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Buchmacherzy Wolni Strzelcy 19:00  Pogórska Wola
2. Huragan Piotrkowice FC Dzwonowa 19:45   Pogórska Wola 
3. All Stars Nie Oni Lubcza 20:30   Pogórska Wola 
4. Nuevo Palace Szybcy i Wściekli 21:15  Pogórska Wola 
5. Lucky Losers Wonderful Gang 19:00  Skrzyszów
6. Ostatni Zryw Forest Green Rivers 19:45   Skrzyszów 
7. OSP Łękawica DODGER Team Tarnów 20:30   Skrzyszów 
8. ISkillers FC OSP Zalasowa 21:15  Skrzyszów

XI kolejka – 17.09.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. DODGER Team Tarnów Wolni Strzelcy 19:00  Pogórska Wola
2. Buchmacherzy OSP Zalasowa 19:45   Pogórska Wola 
3. Ostatni Zryw Szybcy i Wściekli 20:30   Pogórska Wola 
4. All Stars Wonderful Gang 21:15  Pogórska Wola 
5. Huragan Piotrkowice Lucky Losers 19:00  Skrzyszów
6. OSP Łękawica Forest Green Rivers 19:45   Skrzyszów 
7. Nuevo Palace FC Dzwonowa 20:30   Skrzyszów 
8. ISkillers FC Nie Oni Lubcza 21:15  Skrzyszów

XII kolejka – 24.09.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. OSP Zalasowa OSP Łękawica 19:00  Pogórska Wola
2. Szybcy i Wściekli Buchmacherzy 19:45   Pogórska Wola 
3. Forest Green Rivers DODGER Team Tarnów 20:30   Pogórska Wola 
4. Huragan Piotrkowice All Stars 21:15  Pogórska Wola 
5. FC Dzwonowa ISkillers FC 19:00  Skrzyszów
6. Lucky Losers Wolni Strzelcy 19:45   Skrzyszów 
7. Nie Oni Lubcza Ostatni Zryw 20:30   Skrzyszów 
8. Wonderful Gang Nuevo Palace 21:15  Skrzyszów

XIII kolejka – 01.10.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Nie Oni Lubcza Huragan Piotrkowice 19:00  Pogórska Wola
2. DODGER Team Tarnów Buchmacherzy 19:45   Pogórska Wola 
3. Forest Green Rivers ISkillers FC 20:30   Pogórska Wola 
4. Szybcy i Wściekli All Stars 21:15  Pogórska Wola 
5. Lucky Losers OSP Łękawica 19:00  Skrzyszów
6. Wolni Strzelcy Ostatni Zryw 19:45   Skrzyszów 
7. FC Dzwonowa Wonderful Gang 20:30   Skrzyszów 
8. OSP Zalasowa Nuevo Palace 21:15  Skrzyszów

XIV kolejka – 08.10.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Szybcy i Wściekli DODGER Team Tarnów 19:00  Pogórska Wola
2. Huragan Piotrkowice ISkillers FC 19:45   Pogórska Wola 
3. All Stars Nuevo Palace 20:30   Pogórska Wola 
4. FC Dzwonowa Buchmacherzy 21:15  Pogórska Wola 
5. Lucky Losers Forest Green Rivers 19:00  Skrzyszów
6. OSP Zalasowa Wolni Strzelcy 19:45   Skrzyszów 
7. Wonderful Gang Ostatni Zryw 20:30   Skrzyszów 
8. Nie Oni Lubcza OSP Łękawica 21:15  Skrzyszów

XV kolejka – 15.10.2021

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. DODGER Team Tarnów Nie Oni Lubcza 19:00  Pogórska Wola
2. Buchmacherzy Wonderful Gang 19:45   Pogórska Wola 
3. ISkillers FC All Stars 20:30   Pogórska Wola 
4. Wolni Strzelcy Szybcy i Wściekli 21:15  Pogórska Wola 
5. Nuevo Palace Lucky Losers 19:00  Skrzyszów
6. OSP Łękawica FC Dzwonowa 19:45   Skrzyszów 
7. Ostatni Zryw Huragan Piotrkowice 20:30   Skrzyszów 
8. Forest Green Rivers OSP Zalasowa 21:15  Skrzyszów

PUCHAR LIGI i uroczyste zakończenie rozgrywek – prawdopodobna data 23.10.2021 (data może ulec zmianie)