Terminarz rozgrywek ALO XIX

 

I kolejka – 17.05.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 OSP Szynwałd FC Dzwonowa 19:00 Szynwałd
2 OSP Łękawica Zalasowa Team 20:00 Szynwałd
3 Wola Lubecka ISkillers FC 21:00 Szynwałd
4 Nie Oni Lubcza Nuevo Palace 19:00 Pogórska Wola
5 Forest Green Rivers Coco Szambo 20:00 Pogórska Wola
6 Wolni Strzelcy  RKS Chuwdu 21:00 Pogórska Wola
PAUZA – Zwycięstwo Może Remis

 

II kolejka – 24.05.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 Zalasowa Team Coco Szambo 19:00 Pogórska Wola
2 Forest Green Rivers Iskillers FC 20:00 Pogórska Wola
3 Wola Lubecka FC Dzwonowa 21:00 Pogórska Wola
4 Nuevo Palace OSP Łękawica 19:00 Skrzyszów
5 Nie Oni Lubcza Wolni Strzelcy 20:00 Skrzyszów
6 RKS Chuwdu Zwycięstwo Może Remis 21:00 Skrzyszów
PAUZA – OSP Szynwałd

 

III kolejka – 31.05.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 Nie Oni Lubcza Zwycięstwo Może Remis 19:00 Szynwałd 
2 OSP Szynwałd Wola Lubecka 20:00 Szynwałd
3 Zalasowa Team ISkillers FC 21:00 Szynwałd
4 FC Dzwonowa Forest Green Rivers 19:00 Skrzyszów
5 Nuevo Palace Coco Szambo 20:00 Skrzyszów
6 OSP Łękawica Wolni Strzelcy 21:00 Skrzyszów
PAUZA – RKS Chuwdu

 

Puchar Orlika w Pogórskiej Woli 07.06.2024

IV kolejka – 14.06.2024

 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 RKS Chuwdu Forest Green Rivers 19:00 Pogórska Wola
2 ZMR Zalasowa Team 20:00 Pogórska Wola
3 Wola Lubecka Nie Oni Lubcza 21:00 Pogórska Wola
4 OSP Szynwałd OSP Łękawica 19:00 Szynwałd 
5 Coco Szambo FC Dzwonowa 20:00 Szynwałd 
6 Wolni Strzelcy Nuevo Palace 21:00 Szynwałd 
PAUZA – Iskillers FC

 

V kolejka – 21.06.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 Wola Lubecka Coco Szambo 19:00 Pogórska Wola
2 Wolni Strzelcy ZMR 20:00 Pogórska Wola
3 OSP Szynwałd Iskillers FC 21:00 Pogórska Wola
4 Nie Oni Lubcza Zalasowa Team 19:00 Skrzyszów
5 Nuevo Palace RKS Chuwdu 20:00 Skrzyszów
6 Forest Green Rivers OSP Łękawica 21:00 Skrzyszów
PAUZA – FC Dzwonowa

 

VI kolejka – 28.06.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 OSP Szynwałd RKS Chuwdu 19:00 Szynwałd
2 Wolni Strzelcy Forest Green Rivers 20:00 Szynwałd
3 FC Dzwonowa Nie Oni Lubcza 21:00 Szynwałd
4 OSP Łękawica ISkillers FC 19:00 Skrzyszów
5 ZMR Wola Lubecka 20:00 Skrzyszów
6 Nuevo Palace Zalasowa Team 21:00 Skrzyszów
PAUZA – Coco Szambo

 

VII kolejka – 05.07.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 Coco Szambo Nie Oni Lubcza 19:00 Pogórska Wola
2 FC Dzwonowa ZMR 20:00 Pogórska Wola
3 Nuevo Palace Wola Lubecka 21:00 Pogórska Wola
4 Zalasowa Team Forest Green Rivers 19:00 Skrzyszów
5 Iskillers FC RKS Chuwdu 20:00 Skrzyszów
6 Wolni Strzelcy OSP Szynwałd 21:00 Skrzyszów
PAUZA – OSP Łękawica

 

Puchar Orlika w Szynwałdzie 12.07.2024

VIII kolejka – 19.07.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 ZMR Iskillers FC 19:00 Szynwałd
2 Nie Oni Lubcza OSP Łękawica 20:00 Szynwałd
3 Nuevo Palace OSP Szynwałd 21:00 Szynwałd
4 Coco Szambo RKS Chuwdu 19:00 Skrzyszów
5 Zalasowa Team Wola Lubecka 20:00 Skrzyszów
6 Wolni Strzelcy FC Dzwonowa 21:00 Skrzyszów
PAUZA – Forest Green Rivers

 

IX kolejka – 26.07.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1  Coco Szambo OSP Łękawica 19:00 Szynwałd
2 Nuevo Palace Forest Green Rivers 20:00 Szynwałd
3 Wola Lubecka Wolni Strzelcy 21:00 Szynwałd
4 ISkillers FC  Nie Oni Lubcza 19:00 Pogórska Wola
5 FC Dzwonowa RKS Chuwdu 20:00 Pogórska Wola
6 ZMR OSP Szynwałd 21:00 Pogórska Wola
PAUZA – Zalasowa Team

 

X kolejka – 02.08.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1  ZMR Forest Green Rivers 19:00 Skrzyszów
2 FC Dzwonowa OSP Łękawica 20:00 Skrzyszów
3 RKS Chuwdu Wola Lubecka 21:00 Skrzyszów
4 Iskillers FC Coco Szambo 19:00 Pogórska Wola
5 OSP Szynwałd Nie Oni Lubcza 20:00 Pogórska Wola
6 Wolni Strzelcy Zalasowa Team 21:00 Pogórska Wola
PAUZA – Nuevo Palace

 

Puchar Orlika w Skrzyszowie 09.08.2024 r.

XI kolejka – 23.08.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1  Nuevo Palace ZMR 19:00 Skrzyszów
2 Wola Lubecka OSP Łękawica 20:00 Skrzyszów
3 Nie Oni Lubcza Forest Green Rivers 21:00 Skrzyszów
4 FC Dzwonowa ISkillers FC 19:00 Szynwałd
5 OSP Szynwałd Coco Szambo 20:00 Szynwałd
6 RKS Chuwdu Zalasowa Team 21:00 Szynwałd
PAUZA – Wolni Strzelcy

 

XII kolejka – 30.08.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1  Coco Szambo ZMR 19:00 Pogórska Wola
2 Wolni Strzelcy ISkillers FC 20:00 Pogórska Wola
3 Nuevo Palace FC Dzwonowa 21:00 Pogórska Wola
4 OSP Łękawica RKS Chuwdu 19:00 Szynwałd
5 Forest Green Rivers Wola Lubecka 20:00 Szynwałd
6 OSP Szynwałd  Zalasowa Team 21:00 Szynwałd
PAUZA – Nie Oni Lubcza

 

 XIII kolejka – 06.09.2024

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1  OSP Łękawica  ZMR 19:00 Pogórska Wola
2 Coco Szambo Wolni Strzelcy 20:00 Pogórska Wola
3 Nuevo Palace Iskillers FC 21:00 Pogórska Wola
4 OSP Szynwałd Forest Green Rivers 19:00 Skrzyszów
5 Nie Oni Lubcza RKS Chuwdu 20:00 Skrzyszów
6 Zalasowa Team FC Dzwonowa 21:00 Skrzyszów
PAUZA – Wola Lubecka

 

21.09.2024 Puchar Ligi oraz uroczyste zakończenie rozgrywek na orliku w Skrzyszowie.