Terminarz rozgrywek ALO XVIII

I kolejka – 16.06.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYA II GODZINA ORLIK
1 Nie Oni Lubcza Forest Green Rivers 19:00 Pogórska Wola
2 Wolni Strzelcy FC Dzwonowa 20:00 Pogórska Wola
3 Wola Lubecka OSP Łękawica 21:00 Pogórska Wola
4 ISkillers FC Huragan Piotrkowice 19:30 Szynwałd
5 Nuevo Palace OSP Szynwałd 20:30 Szynwałd
PAUZA – RKS Chuwdu

 

II kolejka – 23.06.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 Nie Oni Lubcza RKS Chuwdu   19:30 Pogórska Wola
2 Huragan Piotrkowice Wolni Strzelcy 20:30 Pogórska Wola
3 FC Dzwonowa Nuevo Palace 19:00 Szynwałd
4 ISkillers FC  Wola Lubecka     20:00 Szynwałd
5 OSP Szynwałd OSP Łękawica 21:00 Szynwałd
 Forest Green Rivers – PAUZA
           

III kolejka – 30.06.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 OSP Łękawica Huragan Piotrkowice 19:00 Pogórska Wola
2 Wolni Strzelcy ISkillers FC 20:00 Pogórska Wola
3 OSP Szynwałd   RKS Chuwdu 21:00 Pogórska Wola
4 Nuevo Palace Nie Oni Lubcza 19:30 Skrzyszów
5 Forest Green Rivers FC Dzwonowa 20:30 Skrzyszów
PAUZA – Wola Lubecka

IV kolejka – 07.07.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 FC Dzwonowa OSP Łękawica 19:30 Szynwałd
2 OSP Szynwałd  Huragan Piotrkowice 20:30 Szynwałd
3 RKS CHuwdu Wola Lubecka 19:00 Skrzyszów
4 ISkillers FC Nuevo Palace 20:00 Skrzyszów
5 Forest Green Rivers Wolni Strzelcy 21:00 Skrzyszów
PAUZA – Nie Oni Lubcza

 

V kolejka – 14.07.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 Huragan Piotrkowice Nuevo Palace 19:00 Szynwałd
2 Forest Green Rivers Wola Lubecka 20:00 Szynwałd
3 OSP Szynwałd Nie Oni Lubcza 21:00 Szynwałd
4 ISkillers FC OSP Łękawica 19:30 Pogórska Wola
5 Wolni Strzelcy RKS Chuwdu 20:30 Pogórska Wola
PAUZA – FC Dzwonowa

 

VI kolejka – 21.07.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 ISkillers FC Forest Green Rivers 19:30 Pogórska Wola 
2 Wolni Strzelcy OSP Łękawica 20:30 Pogórska Wola 
4 Nie Oni Lubcza Wola Lubecka 19:00 Skrzyszów
5 OSP Szynwałd FC Dzwonowa 20:00 Skrzyszów
6 Nuevo Palace RKS Chuwdu 21:00 Skrzyszów
PAUZA – Huragan Piotrkowice

VII kolejka – 28.07.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1  RKS Chuwdu Huragan Piotrkowice 19:00 Pogórska Wola
2 FC Dzwonowa Nie Oni Lubcza 20:00 Pogórska Wola
3 OSP Szynwałd Forest Green Rivers 20:30 Szynwałd
4 OSP Łękawica Nuevo Palace 19:30 Szynwałd
5 Wolni Strzelcy Wola Lubecka 21:00 Pogórska Wola
PAUZA – Iskillers FC

 

VIII kolejka – 04.08.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 FC Dzwonowa Iskillers FC  19:00 Skrzyszów
2 RKS Chuwdu  Forest Green Rivers  20:00 Skrzyszów
3 Nuevo Palace Wolni Strzelcy 21:00 Skrzyszów
4 OSP Łękawica Nie Oni Lubcza 19:30 Szynwałd
5 Huragan Piotrkowice Wola Lubecka 20:30 Szynwałd
PAUZA – OSP Szynwałd

 

IX kolejka 11.08.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. FC Dzwonowa Wola Lubecka 19:30 Pogórska Wola
2. Forest Green Rivers OSP Łękawica 20:30 Pogórska Wola
3. Huragan Piotrkowice Nie Oni Lubcza 19:00 Skrzyszów
4. ISkillers FC RKS Chuwdu 20:00 Skrzyszów
 5 OSP Szynwałd Wolni Strzelcy 21:00 Skrzyszów
PAUZA – Nuevo Palace

 

X kolejka – 18.08.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYA II GODZINA ORLIK
1 Forest Green Rivers Huragan Piotrkowice 19:30 Szynwałd
2 RKS Chuwdu FC Dzwonowa 19:00 Skrzyszów
3 Wolni Strzelcy Nie Oni Lubcza 20:00 Skrzyszów 
4 Wola Lubecka Nuevo Palace 21:00 Skrzyszów 
5 OSP Szynwałd ISkillers FC 20:30 Szynwałd
PAUZA – OSP Łękawica

 

XI kolejka – 25.08.2023

  DRUŻYNA I DRUŻYA II GODZINA ORLIK
1 Nie Oni Lubcza  Iskillers FC  19:00 Szynwałd 
2 FC Dzwonowa Huragan Piotrkowice 20:00 Szynwałd 
3 OSP Szynwałd  Wola Lubecka  21:00 Szynwałd 
4 RKS Chuwdu OSP Łękawica  19:30 Skrzyszów
5 Forest Green Rivers  Nuevo Palace  20:30 Skrzyszów
PAUZA – Wolni Strzelcy 

Okno transferowe 26.08. do 31.08.

XII kolejka – 01.09.2023 

# DRUŻYNA I DRUŻYA II GODZINA ORLIK
1 Nie Oni Lubcza Forest Green Rivers 19:00 Pogórska Wola
2 ISkillers FC Huragan Piotrkowice 20:00 Pogórska Wola
3 Wolni Strzelcy  FC Dzwonowa 21:00 Pogórska Wola
4 Wola Lubecka OSP Łękawica 19:30 Skrzyszów
5 Nuevo Palace OSP Szynwałd 20:30 Skrzyszów
PAUZA – RKS Chuwdu

XIII kolejka – 08.09.2023 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 Nie Oni Lubcza RKS Chuwdu   19:30 Pogórska Wola
2 Huragan Piotrkowice Wolni Strzelcy 20:30 Pogórska Wola
3 FC Dzwonowa Nuevo Palace 19:00 Szynwałd
4 ISkillers FC  Wola Lubecka     20:00 Szynwałd
5 OSP Szynwałd OSP Łękawica 21:00 Szynwałd
 Forest Green Rivers – PAUZA

XIV kolejka – 15.09.2023 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 OSP Łękawica Huragan Piotrkowice 19:00 Skrzyszów
2 Wolni Strzelcy ISkillers FC 20:00 Skrzyszów
3 Nuevo Palace Nie Oni Lubcza 21:00 Skrzyszów
4 Forest Green Rivers FC Dzwonowa 19:30 Szynwałd
5 OSP Szynwałd  RKS Chuwdu  20:30 Szynwałd
PAUZA – Wola Lubecka

XV kolejka – 22.09.2023 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 FC Dzwonowa OSP Łękawica 19:30 Skrzyszów
2 ISkillers FC Nuevo Palace 20:30 Skrzyszów
3 RKS CHuwdu Wola Lubecka 19:00 Pogórska Wola 
4 OSP Szynwałd  Huragan Piotrkowice 20:00 Pogórska Wola 
5 Forest Green Rivers Wolni Strzelcy 21:00 Pogórska Wola 
PAUZA – Nie Oni Lubcza

 

XVI kolejka – 29.09.2023 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 ISkillers FC  OSP Łękawica  19:00 Szynwałd
2 Huragan Piotrkowice Nuevo Palace 20:00 Szynwałd
3 OSP Szynwałd Nie Oni Lubcza 21:00 Szynwałd
4 Forest Green Rivers  Wola Lubecka 19:30 Pogórska Wola
5 Wolni Strzelcy RKS Chuwdu 20:30 Pogórska Wola
PAUZA – FC Dzwonowa

XVII kolejka – 06.10.2023 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 ISkillers FC Forest Green Rivers 19:00 Skrzyszów
2 Wolni Strzelcy OSP Łękawica 20:00 Skrzyszów
3 Nuevo Palace RKS Chuwdu 21:00 Skrzyszów
4 Nie Oni Lubcza Wola Lubecka 19:30 Szynwałd
5 OSP Szynwałd FC Dzwonowa 20:30 Szynwałd
PAUZA – Huragan Piotrkowice

XVIII kolejka – 13.10.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1  RKS Chuwdu Huragan Piotrkowice 19:30 Pogórska Wola
2 FC Dzwonowa Nie Oni Lubcza 20:30 Pogórska Wola
3 OSP Łękawica Nuevo Palace 19:00 Skrzyszów
4 OSP Szynwałd  Forest Green Rivers  20:00 Skrzyszów
5 Wolni Strzelcy Wola Lubecka 21:00 Skrzyszów
PAUZA – Iskillers FC

XIX kolejka – 20.10.2023 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1 FC Dzwonowa Iskillers FC  19:00 Pogórska Wola 
2 RKS Chuwdu  Forest Green Rivers  20:00 Pogórska Wola 
3 Nuevo Palace Wolni Strzelcy 21:00 Pogórska Wola 
4 OSP Łękawica Nie Oni Lubcza 19:30 Szynwałd
5 Huragan Piotrkowice Wola Lubecka 20:30 Szynwałd
PAUZA – OSP Szynwałd

XX kolejka – 27.10.2023 – W pierwotnym terminie odwołane z powodu na warunki atmosferyczne 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. FC Dzwonowa Wola Lubecka 19:30 Skrzyszów
2. Forest Green Rivers OSP Łękawica 20:30 Skrzyszów
3. Huragan Piotrkowice Nie Oni Lubcza 19:00 Szynwałd
4. ISkillers FC (PAUZA) RKS Chuwdu 20:00 – Szynwałd
 5 OSP Szynwałd Wolni Strzelcy 21:00 Szynwałd
PAUZA – Nuevo Palace

XXI kolejka – 31.10.2023 

# DRUŻYNA I DRUŻYA II GODZINA ORLIK
1 Forest Green Rivers Huragan Piotrkowice 19:30 Szynwałd
2 RKS Chuwdu FC Dzwonowa 19:30 Skrzyszów
3 Wola Lubecka  Nuevo Palace 20:30 Skrzyszów
4 OSP Szynwałd ISkillers FC (PAUZA)
5 Wolni Strzelcy  Nie Oni Lubcza 20:30 Szynwałd 
PAUZA – OSP Łękawica

XXII kolejka – 03.11.2023 

  DRUŻYNA I DRUŻYA II GODZINA ORLIK
1 FC Dzwonowa  Huragan Piotrkowice 19:30 Szynwałd 
2 OSP Szynwałd  Wola Lubecka  20:30 Szynwałd 
3 RKS Chuwdu OSP Łękawica 19:30 Pogórska Wola 
4 Nie Oni Lubcza Iskillers FC (PAUZA)
5 Forest Green Rivers  Nuevo Palace 20:30 Pogórska Wola 
PAUZA – Wolni Strzelcy 

XX kolejka – 10.11.2023

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Forest Green Rivers  OSP Łękawica  19:00 Pogórska Wola 
2. FC Dzwonowa  Wola Lubecka  20:00 Pogórska Wola 
3. Huragan Piotrkowice Nie Oni Lubcza
4. ISkillers FC (PAUZA) RKS Chuwdu
 5 OSP Szynwałd Wolni Strzelcy 21:00 Pogórska Wola 
PAUZA – Nuevo Palace

18.11.2023 – Puchar Ligi oraz zakończenie sezonu na orliku w Skrzyszowie