Pomoc dla Marysi Mosoń z sąsiedniej gminy Ryglice

Kilka miesięcy temu, życie niespełna 4-letniej Marysi z Kowalowej oraz jej rodziny zmieniło się o 180 stopni i zamieniło w koszmar. Z dnia na dzień, dziewczynka z uśmiechniętego i radosnego dziecka stała się osowiała, zmęczona i senna. Po przeprowadzeniu badań, rodzice usłyszeli diagnozę, której się nie spodziewali i której żaden rodzic nie chciałby usłyszeć. Okazało się, że Marysieńka w swojej malutkiej głowie ma atypowy guz rabdoidalny agresywnie złośliwy, który zlokalizowany jest u podstawy czaszki z naciekami na gardło, kość klinową i C2. Jedyną szansą na wyleczenie dziewczynki jest bardzo kosztowna i trudna operacja w Niemczech.

W pomoc Marysi i jej rodzinie włącza się wiele osób. Organizują zbiórki, koncerty, a także licytacje na grupie Facebookowej „Razem dla Marysi Mosoń”, z których całkowity dochód wpłacany jest na konto Marysi.

Każdy z nas może pomóc Marysi, dokonując wpłat za pośrednictwem strony: www.siepomaga.pl/marysia-moson lub biorąc udział w aukcjach (licytując lub przekazując przedmioty do licytacji) odbywających się na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/groups/1905367119853896/
Wspólnymi siłami możemy sprawić, że ten koszmar stanie się tylko przykrym wspomnieniem dla małej, ale bardzo silnej i dzielnej wojowniczki Marysi oraz jej bliskich.