Rozpoczęcie zapisów do XVIII edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej

Zapraszamy chętne drużyny w składzie 15 zawodników na rozgrywki XVIII edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej. Rozgrywki odbywać się będą na Orlikach w Gminie Skrzyszów. Zapisy drużyn w Bibliotece w Szynwałdzie do dnia 04.06.2023 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 lub poprzez wrzucenie niezbędnych dokumentów do skrzynki pocztowej. Planowane rozpoczęcie rozgrywek w piątek 16.06.2023 r. według terminarza, który będzie dostępny na stronie internetowej www.gckib-skrzyszow.pl/alo.

Wpisowe do rozgrywek należy uiścić w momencie zgłaszania drużyny do rozgrywek. Brak uiszczenia wpisowego jest równoznaczny z brakiem zgłoszenia drużyny do rozgrywek.

Poniżej zamieszczone są druki do pobrania oraz wypełnienia:

DRUK ZGŁOSZENIA DRUŻYNY

PROTOKÓŁ MECZOWY 

oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych obowiązują zawodników niepełnoletnich.

REGULAMIN 

W druku PROTOKOŁU MECZOWEGO, gdzie jest stosowne oświadczenie należy osobiście złożyć podpis. Za dopilnowanie wypełnienia listy odpowiedzialny jest kapitan drużyny. Kapitanowie drużyn zapoznają się z regulaminem, wypełniając druk ZGŁOSZENIA DRUŻYNY natomiast PROTOKÓŁ MECZOWY wypełnia kapitan drużyny w dniu meczu i przekazuje sędziemu. Drużyny do rozgrywek Amatorskiej Ligi Orlikowej zapisują kapitanowie przekazując wypełniony oryginał druku ZGŁOSZENIA DRUŻYNY przy zapisie w Bibliotece w Szynwałdzie. Tabela wyników spotkań poszczególnych drużyn oraz tabela ligowa będą umieszczone na stronie www.gckib-skrzyszow/alo w zakładce Klasyfikacja Drużyn i zakładce Wyniki po każdej kolejce rozgrywek.