Zakończenie 18 edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej

Zmagania w XVIII edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej dobiegły końca. W rozgrywkach, które trwały od czerwca do listopada, udział wzięło 11 drużyn. Mecze ligowe odbywały się na orlikach w Skrzyszowie, Szynwałdzie oraz Pogórskiej Woli. Rywalizacja toczyła się w formule „mecz i rewanż”.

W tegorocznym sezonie rozgrywki trzymały w napięciu do ostatniej ligowej potyczki. Przed ostatnią kolejką w tabeli prowadził zespół Wolnych Strzelców wyprzedzając Wolę Lubecką oraz Nuevo Palace. W pierwszym pojedynku zaległej 20 kolejki Forst Green Rivers pewnie pokonało OSP Łękawicę 14:7, ostatecznie kończąc rywalizację na 6 pozycji. W drugim pojedynku FC Dzwonowa podejmowała Wolę Lubecką. Zwycięstwo FC Dzwonowej gwarantowało „Dzwonkom” brązowe medale. Ostatecznie Wola Lubecka wygrała w tym pojedynku 5:4. W ostatnim ligowym meczu Wolni Strzelcy ulegli OSP Szynwałd 3:6. Zwycięstwo w ligowych rozgrywkach zanotowała Wola Lubecka(49 pkt) wyprzedzając Wolnych Strzelców (46 pkt) oraz Nuevo Palace (42 pkt). Najlepszym bramkarzem został Michał Witek (FC Dzwonowa), natomiast królem strzelców Mateusz Kordela (Nuevo Palace) z 63 bramkami na koncie. Najlepszym zawodnikiem, w oparciu o głosy sędziów oraz kapitanów, został wybrany Kamil Zima (FC Dzwonowa).

W ostatnim akcencie sezonu, jakim był Puchar Ligi, udział wzięło 5 zespołów – FC Dzwonowa, Wola Lubecka, OSP Łękawica, Nie Oni Lubcza oraz Huragan Piotrkowice. Drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Ostatecznie w Pucharze triumfował zespół FC Dzwonowej z 10 pkt na koncie.