SPOTKANIE AUTORSKIE Z KRYSTYNĄ MIREK

W sobotnie popołudnie, 24 lipca 2021 r. w Domu Parafialnym w Pogórskiej Woli odbyło się spotkanie autorskie z jedną z najpopularniejszych powieściopisarek polskich – Krystyną Mirek. Autorka swoją twórczość kieruje głównie do kobiet, a jej powieści są pełne ciepła, emocji oraz przesłania, że pomimo życiowych trudności, los dla każdego szykuje coś dobrego. Wśród najpopularniejszych powieści znajdują się m.in.: „Szczęście nad horyzontem”, „Pojedynek uczuć” czy „Tajemnica zamku”.

W trakcie spotkania, Krystyna Mirek opowiadała o swoich zainteresowaniach i działalności. Podzieliła się wspomnieniami, m.in. o tym jaką drogę przebyła aby zostać pisarką i jak pasję pisarstwa przekształciła w wykonywany zawód. Autorka chętnie i wyczerpująco odpowiadała na pytania, odsłaniała tajniki swojej pracy twórczej. Spotkanie pełne optymizmu oddało klimat jej powieści. Tak jak w swoich książkach, autorka zachęcała kobiety, by nie poddawały się wobec licznych problemów, ale walczyły o to, co najcenniejsze, tj. miłość, rodzinę, marzenia. Na zakończenie, istniała możliwość zakupu książek wraz z dedykacją i autografem. Chętni zrobili sobie także pamiątkowe zdjęcie z pisarką.

Mamy nadzieję, że spotkanie z Krystyną Mirek dostarczyło jego uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń. Dziękujemy wszystkim za przybycie.