Rozpoczęcie zapisów do XIX edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej.

Zapraszamy chętne drużyny w składzie 15 zawodników na rozgrywki XIX edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej. Rozgrywki odbywać się będą na orlikach w Gminie Skrzyszów. Zapisy drużyn w Bibliotece w Szynwałdzie do 12.05 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 lub poprzez wrzucenie niezbędnych dokumentów w kopercie do skrzynki pocztowej. Planowane rozpoczęcie rozgrywek w piątek 17.05.2024 według terminarza, który będzie dostępny na stronie internetowej https://gckib-skrzyszow.pl/alo.
Wpisowe do rozgrywek należy uiścić w momencie zgłaszania drużyny do rozgrywek. Brak uiszczenia wpisowego jest równoznaczny z brakiem zgłoszenia drużyny do rozgrywek.
Poniżej zamieszczone są druki do pobrania oraz wypełnienia:

DRUK ZGŁOSZENIOWY DRUŻYNY
PROTOKÓŁ MECZOWY.

-oświadczenie rodziców /opiekunów prawnych obowiązują zawodników niepełnoletnich.

REGULAMIN ROZGRYWEK

W druku PROTOKOŁU MECZOWEGO, gdzie jest stosowne oświadczenie, należy osobiście złożyć podpis. Za dopilnowanie wypełnienia listy odpowiedzialny jest kapitan drużyny. Kapitanowie drużyn zapoznają się z regulaminem, wypełniając druk ZGŁOSZENIA DRUŻYNY, natomiast PROTOKÓŁ MECZOWY wypełnia kapitan drużyny w dniu meczu i przekazuje sędziemu. Drużyny do rozgrywek Amatorskiej Ligi Orlikowej zapisują kapitanowie, przekazując wypełniony oryginał druku ZGŁOSZENIA DRUŻYNY przy zapisie w Bibliotece w Szynwałdzie. Terminarz spotkań oraz tabela ligowa będą umieszczane na stronach internetowych: https://aloskrzyszow.futbolowo.pl/, oraz https://gckib-skrzyszow.pl/alo/.