RUSZA 2. EDYCJA KONKURSU SKRZYSZOWSKIE OGRODY

Konkurs Skrzyszowskie Ogrody powraca! Już po raz drugi serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Skrzyszów do wzięcia udziału w konkursie ogrodniczym. Zgłoszenia można przysyłać do 5 maja 2024 r.

 

Jak się zgłosić?

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy (poniżej) i prześlij go na adres konkurs@gckib-skrzyszow.pl bądź dostarcz do biblioteki na terenie gminy (Łękawica, Pogórska Wola, Skrzyszów, Szynwałd).

Na początku maja skontaktujemy się telefonicznie ze wszystkim osobami, które przesłały Formularz zgłoszeniowy w celu umówienia terminu wizyty jury.

Na przełomie czerwca i lipca poznamy laureatów i zwycięzcę Grand Prix konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.  

 

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Po pierwsze – nic nie tracisz. Twój ogród może stać się inspiracją dla wielu osób. Spraw, aby nasza gmina była jeszcze piękniejsza. Poznaj innych ogrodników z gminy Skrzyszów i dziel się z nimi pomysłami. Wygraj Grand Prix!

 

Zgłoś się już dziś!

 

Konkurs Skrzyszowskie Ogrody 2024

Zgłoszenia: 15 kwietnia – 5 maja 2024 r.

Ocena ogrodów: maj/czerwiec 2024 r.

FORMULARZ Zgłoszeniowy Skrzyszowskie Ogrody 2024 – prześlij na konkurs@gckib-skrzyszow.pl bądź dostarcz do jednej z bibliotek na terenie gminy

Regulamin – Skrzyszowskie Ogrody 2024

Szczegóły: 14 674 23 46