REKORODOWA BIAŁO-CZERWONA

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie wraz z Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza mieszkańców gminy Skrzyszów, a w szczególności uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków do udziału w wydarzeniu „Rekordowa biało-czerwona”. Każda chętna osoba przygotowuje pracę plastyczną w postaci flagi Polski (format A4 bądź A3; technika dowolna). Podpisaną pracę (na odwrocie prosimy o podanie: imienia, nazwiska oraz w przypadku uczniów: nazwa szkoły/przedszkola) należy dostarczyć do sekretariatu najbliższej szkoły, przedszkola lub do wybranej biblioteki na terenie gminy Skrzyszów. Termin złożenia prac: 26 kwietnia br.

Wszystkie otrzymane prace zostaną połączone, tworząc biało-czerwoną wstęgę, która zostanie zaprezentowana 2 maja br. przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Pragnąc urozmaicić wydarzenie i zachęcić jak największą liczbę osób do zabawy wprowadzony został aspekt rywalizacji, mający na celu stworzenie jak najdłuższej biało-czerwonej wstęgi. W zabawie biorą udział dwie gminy: Skrzyszów i Wierzchosławice. Im więcej osób się przyłączy, im więcej zostanie dostarczonych flag, tym większe szansę gmina Skrzyszów ma na wygraną.

Zapraszamy do udziału w zabawie.

Szczegóły: biblioteka w Szynwałdzie, 14 674-23-46