WAKACYJNA ZUMBA

W niedzielę 25 lipca 2021 roku na placu przed biblioteką w Szynwałdzie odbyła się Wakacyjna ZUMBA. Każdy mógł przyjść i spróbować swoich sił. Zajęcia dostosowane były do uczestników, którzy znakomicie podołali wyzwaniu. Wytrwale, w pocie czoła tańczyli ponad 70 minut, naśladując wykwalifikowaną instruktorkę ZUMBY Kingę Staszków. Pomimo trudu i skupienia, na twarzach tancerzy nie zabrakło także uśmiechu, a wszystko sprowadziło się do dobrej zabawy.

Wydarzenie pn. Wakacyjna ZUMBA było ogólnodostępne bezpłatne dla wszystkich chętnych mieszkańców obszaru działania LGD.
Organizacja wydarzenia możliwa była dzięki pozyskanej dotacji unijnej na realizację projektu pn. „Organizacja imprez kulturalno-rozrywkowych w gminie Skrzyszów”. Ma on na celu promocję gminy Skrzyszów oraz całego obszaru LSR, poprzez organizację sześciu imprez/wydarzeń kulturalno-rozrywkowych (do dnia złożenia wniosku o płatność końcową). Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zechcieli spędzić z nami niedzielny wieczór i wziąć udział w zajęciach ZUMBY, które cieszyły się sporym zainteresowaniem.