Podsumowanie zmagań w 4 kolejce XVI edycji ALO

Piątkowy wieczór zapowiadał kilka wyrównanych spotkań. Kolejka IV jest potwierdzeniem, że poziom ligi, dzięki poziomowi prezentowanemu przez zawodników rośnie. Mecze kończą się coraz częściej wynikami na styku a drużyny, które na podstawie poprzednich edycji mają niskie notowania, to jednak w tym sezonie potrafią zaskoczyć.  W kolejce padło 70 bramek. 
W Pogórskiej Woli na orliku meczem otwarcia tego wieczoru było spotkanie beniaminka Ostatni Zryw z DODGER Team Tarnów. Obydwie drużyny walczyły do samego końca jednak szale zwycięstwa na swoją stronę przechylił doświadczony w lidze DODGER Team. W drugim spotkaniu spotkały się drużyny z dolnej części tabeli: Buchmacherzy (beniaminek) oraz weterani OSP Łękawica. Tym razem zwycięstwo odniósł beniaminek. Kolejny pojedynek stoczony został przez Huragam Piotrkowice wspierany przez „morze” wiernych kibiców z lokalną drużyną Szybkich i Wściekłych, którzy kontrolowali spotkanie przez cały mecz dowożąc spokojnie zwycięstwo do końca regulaminowego czas. W ostatnim spotkaniu na boisko wybiegli All Stars i OSP Zalasowa. „Gwiazdy” wychodziły co chwilę na prowadzenie, by po chwili je tracić na rzecz wyrównania ze „Strażakami”. Ostatecznie to All Stars w ostatniej akcji meczu strzela bramkę, która daje jednobramkowe zwycięstwo.
W Skrzyszowie na dzień dobry pojedynek na szczycie zeszłotygodniowej tabeli. Spotkanie lidera z wiceliderem wygrali nie znacznie Ci pierwsi. W drugim spotkaniu mimo tego, że oglądaliśmy bardzo fajną grę obydwu drużyn na boisku Wonderful Gang zdominował Nie Oni Lubcza. W kolejnym ze spotkań można się było spodziewać, kto odniesie zwycięstwo. Jednak nikt nie przewidział, że „orkiestra” zagra tylko dla jednej z drużyn i to w tak intensywny sposób. „Królem tańca” został w swoim pierwszym meczu Mateusz BOLO Reczek strzelając aż 7 bramek, a zwycięstwo nad Forest Green Rivers odnieśli Nuevo Palace. W ostatnim meczu po bardzo wyrównanym pojedynku zwyciężyli Wolni Strzelcy pokonując ISkillers FC.
Po czterech rozegranych kolejkach bez straty punktu nadal pozostaje 1 drużyna, o miejscu 2 i 3 decyduje bilans bramek:
1. Lucky Losers.
2. Nuevo Palace (+22).
3. Szybcy i Wściekli (+8).
Indywidualnie w klasyfikacji strzelców prowadzenie ex aequo mają Krystian Kobielski (Nuevo Palace) i Patryk Wajda (Lucky Losers) z 13 bramkami na koncie, tuż za nimi z 10 trafieniami również ex aequo Arkadiusz Bartoszek (ISkillers FC) i Filip Tyka (Wonderful Gang), a na trzecim miejscu, też 2 zawodników z 9 bramkami: Tomasz Jachym (Szybcy i Wściekli) i Mateusz Orłowski (ISkillers FC).

Szczegóły ligi dostępne poniżej:Szersze relacje foto, krótkie relacje video oraz wyniki bezpośrednio po spotkaniach dostępne na naszym fanpagu i instagramie.

Rozbudowane komentarze, statystyki, wywiady z zawodnikami oraz historia wszystkich edycji ALO na stronie ligi. 


Wszystkim drużynom życzymy tak licznej ilości celnych bramek jak w ostatniej kolejce.
V kolejka XVI edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej zostanie rozegrana w najbliższy piątek 6 sierpnia a zapowiedzi spotkań na aloskrzyszow.futbolowo.pl

Podczas rozgrywania kolejnych kolejek zwracamy się z prośbą do kibiców jak i drużyn oczekujących na swoje spotkanie o pamiętaniu i o zachowaniu szczególnej ostrożności oraz stosowaniu się do wszelkich przepisów sanitarnych w tym do zachowania zalecanego dystansu społecznego.