II kolejka ALO za nami – po 37 bramek na obydwu orlikach

Piątkowy wieczór zapowiadał mnóstwo emocji w nadchodzących spotkaniach, jednak nikt nie spodziewał się, aż 74 bramek. Bramki podzieliły się po równo między boiskami orlik.
W Pogórskiej Woli na orliku meczem otwarcia tego wieczoru było spotkanie Szybkich i Wściekłych oraz beniaminka Nie Oni Lubcza. Obydwie drużyny prezentowały wysoki poziom sportowy, jednak okrojony skład zawodników Lubczy spowodował widoczne zmęczenie w drugiej części spotkania, które finalnie wygrali Szybcy. W drugim spotkaniu odbyła się dominacja FC Dzwonowej w szturmie na bramkę OSP Zalasowa. Kolejny pojedynek między All Stars i DODGER Team Tarnów zapowiadał się na najbardziej wyrównany oraz pełen walki i taki właśnie był. To ich trzecie spotkanie. Do tej pory wygrywali po razie jedni i drudzy. Tym razem nieznacznie zwycięsko wyszli DODGERsi. W ostatnim spotkaniu mieliśmy małą niespodziankę. O ile wynik trudno było przewidzieć przed spotkaniem gdyż obie drużyny miały okazję na zwycięstwo to najbardziej zaskoczyły zmiany personalne w drużynie Huraganu Piotrkowice, które wniosły nową jakość gry. Finalnie wpłynęły one na wygraną z Wolnymi Strzelcami.
W Skrzyszowie wszystkie 4 mecze były meczami do jednej bramki, gdzie przegrani zdobywali tylko bramkę honorową. Po stronie zwycięzców zameldowali się: Lucky Losers w meczu z beniaminkiem Ostatni Zryw, Nuevo Palace w meczu z OSP Łękawica, ISkillers FC w meczu z Buchmacherami oraz Wonderful Gang w meczu z Forest Green Rivers.
Po dwóch rozegranych kolejkach bez straty punktu zostaje 5 drużyn, których miejsca w tabeli są zależne od bilansu bramek:
1. Wonderful Gang (+15).
2. FC Dzwonowa (+13).
3. Lucky Losers (+12).
4. Huragan Piotrkowice (+9).
5. Szybcy i Wściekli (+4).
Indywidualnie w klasyfikacji strzelców prowadzenie utrzymuje Patryk Wajda (Lucky Losers) z 11 bramkami, tuż zanim z 8 trafieniami Krystian Kobielski (Nuevo Palace), a na trzecim miejscu 4 zawodników z 5 bramkami: Tomasz Jachym (Szybcy i Wściekli), Artur Szafran (FC Dzwonowa), Filip Tyka (Wonderfel Gang), Kamil Zima (FC Dzwonowa).

Szczegóły ligi dostępne poniżej:Szersze relacje foto, krótkie relacje video oraz wyniki bezpośrednio po spotkaniach dostępne na naszym fanpagu i instagramie.

Rozbudowane komentarze, statystyki, wywiady z zawodnikami oraz historia wszystkich edycji ALO na stronie ligi. 


Wszystkim drużynom życzymy tak licznej ilości celnych bramek jak w ostatniej kolejce.
III kolejka XVI edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej zostanie rozegrana w najbliższy piątek 23 lipca a zapowiedzi spotkań na aloskrzyszow.futbolowo.pl

Podczas rozgrywania kolejnych kolejek zwracamy się z prośbą do kibiców jak i drużyn oczekujących na swoje spotkanie o pamiętaniu i o zachowaniu szczególnej ostrożności oraz stosowaniu się do wszelkich przepisów sanitarnych w tym do zachowania zalecanego dystansu społecznego.